Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DİKKAT MBİROL KULLANILMIŞ KLİMA SATIYOR SIFIR OLARAK !
#1
bu çakal karlos birol eski alışkanlıklarından hala vazgeçmemiş.zamanında da yediği nanelerden haberim iyi olmuştu eski usul sahtekarlıklarına devam ediyormuş kefere herif.

resmen bozuk arızalı klimaları elden geçirip millete dayıyormuş.hatta o kadar ileri gitmişki ikinci el klimaları sıfır olarak satıyormuş.fabrikasyon hatalı klimaları ve herkişinin göremediği hatalı klimaları sürüyormuş piyasaya.güzel iş tudmuş herif.sonuçta kapalı sistem içini kim görüyor yada kim anlayabiliir.

eskidende bozuk mal satardı bu sahtekar.kampanya mampanya şu bu hikaye .duyumlar sağlam yerden.çakma klimacı çakma klima satsa ne olur değilmi dünyanın sonu değil sonuçta.önemli olan cüzdan şişsin.adam birşekilde gitgeli kurmuş helal olsun.

BİROLDAN KLİMA ALACAK OLANLAR BİRKERE DAHA DÜŞÜNÜN.ALDIĞINIZ KLİMANIN NE OLDUĞU BELLİ DEĞİL İÇİNE BİROL KAÇMIŞ OLABİLİR Yerlerde

eskiden toshiba da böyle bir söylenti oluşmuştu.çok ses yapan dış üniteleri iade eden müşteriler oluyordu.bu iadeleri tekrardan piyasaya sürüyordu şeklinde söylentiler çok dolandı durdu ortalıkta.kaldıki mbirol denen hayvan türevi neden satmasın bu şekilde.

bu adam haierin gönderdiği ücretsiz atması gereken yazılımdan para kazanmak isteyen adam değilmidir.her fırsatı paraya çeviriyor helal olsun.esnaf bundan illallah etmiş adını duyan dümdüz kalaylıyor.en yakınında olan bile adam öldürmek suç olmazsa ilk öldüreceğim kişi dedikten sonra bize ne hacet Yerlerde

klima işinde istediğin sahtekarlığı dönzerebilirsin.çok basit ve bunu kimse anlamaz.heleki adam birol gibi çakalsa ikinci elide satar üçüncü elide satar sıfır olarak.ne yapsın adam bea düzen bozuk para lağzım.e millette keriz bulmuş yolunu yürüyor işte.

 tabi üretim sıkıntılı klimaları alacakta satacakta geçim zor bu devirde Yerlerde

daha çok şeyler varda ben basit olanı yazdım basit dilden.diğerleri lağzım birilerine o yüzden yazmıyorum gerçi birol yediği naneleri çok iyi biliyordur buraya yazıpta utandırmayalım adamı Yerlerde
Diğer Foruma Giden Buraya Gelmesin. Tıklayın

klimalarımızda mutlaka kurulumda vakum yaptırmayı es geçmeyelim.

Ara
Cevapla
Teşekkür tarafından verilen:
#2
yeah bir şişe şaraba satarım memleketi

resim
Diğer Foruma Giden Buraya Gelmesin. Tıklayın

klimalarımızda mutlaka kurulumda vakum yaptırmayı es geçmeyelim.

Ara
Cevapla
Teşekkür tarafından verilen:
#3
ben günah almayayyım bu konuda ama izmirde olan sensin ve her bok beklenir bu iğrenç heriften.

çünkü daha geçende mbirolun elinde misson bile olduğuna dair kampanya yaptığını bir konuda üyeye dikkatli olun diyip  sanada sordum sen sen bir ara klimacılık yaptım yazmıştın dhde diye yazdım


Gürcan bana demişti bu ghost sinrili kötü suratlı bir adam galiba... bir kaç defa gördüm birol ona kırık klimaları kakalıyordu alt bayimiymiş neymiş ama fazla kakaladı herhaldeki ne zaman görsem adam bu kadarmı defo olur vs diye kavga ediyordu demişti. san sordum sen cevap yazmadın o konuda konuyu bulunca link eklerim buraya.

ama biroldan her bok beklenir dhde zibro japon kliması olan birisi kombili eve geçmiş klimayı satabilirmiyiz vs demişti bu hemen atladı bende adam gır gır yaptıydım dikkatli ol bedavaya alır dediydim börülde dediydi temizliycez şunu yapıcaz mapıcaz bizde kazanıcaz.

ulan git klimayı bugün sıfır al yarın sana 500 tekliif etmezse ben kafamı keserim.

şimdi diyecekki millet adam çamur atıyorlar hiç alakası yok bu hırt çünkü diyorduki vakumsuz değişen klimalar ne oluyor vs. sormak lazım ulam mbirol sen evden söktüğün haieri sıfır diye sattınmı satmadınmı konu o değil satarmısın satmazmısın hıyar adam.

sen değilmisn laz koç ticaret sana teşhir ürününü sattı diyen. göt bende ortay adediydim kim ne yaptıysa günahını çeker. ama klima sıfırdı  plastiği siyahlanmıştı elektriklenme olmuştu. (bunu daha sonra kendidne dedydin depolarda çok beklemişti doğrudur sıfırdır diye) o esnada koç senin dhde ağzına sıçtı değilmi..

senin amacın neydi klimayı interenetten alanalra sövüyordun o arada banada kaptırmaya çalıştın sen internetten aldın diye.

ulan gött klim ayok kampanya fiyatına diye dhd ye yazana aç gözlü benmiydim bende koçtan buldum aldım.

her neyse ozmanlar internetten alanlara gıcıktın değilmi?

ee şimdi neden internet istelerinde şu fiyata vs diyorsun bğirde daikin güvencesi vs şişiriyorsun airfelleri bize karşı yarrağım..forumu kurduğumuzda hepsi burda vs her linki siliyordun yalanmı? sana dedim birol bukadar olmaz bak yapma dhde bile böyle bir şey yok. gene benle iddialaştın aslında oradada yasak dediydin. ondan sonra baktın olmuyor açtın mecbur linkleri..

eee şimdide göt korkuna devam ediyorsun. ulan alçak adam resim linklerini biel zorla ben açtırdım sana korkma ulan yürür bu forum çingenelik etme dedim. sonra üye omayana forumu okutmamaya başladın baktın burası yükseliyor DDOS attırdın buraya o bile buranın yükselmesine engel olmayınca götün yemedi açtın forumu ziyaretçilere değilmi ipne. senin eline hava geçse paketleyip satarsın sen. 

şimdide her boka geç diyorsun sen değilmsin zamanında fujitsu firması neden abkay ı fujitherma ürün için sikmiyor isim benzerleiğinde faydalanıyor diye...  eee çok fark varmı totoş daikin bu işi avrupa ülkesinde yapsın kütür kütür sikerler o firmayı. olum ne örüsen ör rabbena hepbana huyun oldukça götünde herzaman bir ateş yanar senin.
        _______________________________

Diğer Foruma Giden Buraya Gelmesin. Tıklayın

Özür dileyerek tavsiye vs konulara devamlı cevap yazamıyorum.
Dikkatimi çeken konuya yazdıysam.
Acilen peşinden 2. soruya cevap yazmaya her zaman sağlığım ve vaktim olmuyor.

http://klimatavsiyeforumu.10tl.net/


http://klima-forumu.1111995.n5.nabble.com/


                                               Köpekler çekemiyor diye Atları öldürmezler.

                                                                 İt ürür kervan yürür

                                               resim


Ara
Cevapla
Teşekkür tarafından verilen:
#4
(16-07-2017, Saat: 21:23)ghostkiller1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yeah bir şişe şaraba satarım memleketi

resim

şarap esprisi bir görsel hazırlıycam geçenlerde biz satamayacağımız ürün için keşfe gitmiyoruz yazmıştı.
        _______________________________

Diğer Foruma Giden Buraya Gelmesin. Tıklayın

Özür dileyerek tavsiye vs konulara devamlı cevap yazamıyorum.
Dikkatimi çeken konuya yazdıysam.
Acilen peşinden 2. soruya cevap yazmaya her zaman sağlığım ve vaktim olmuyor.

http://klimatavsiyeforumu.10tl.net/


http://klima-forumu.1111995.n5.nabble.com/


                                               Köpekler çekemiyor diye Atları öldürmezler.

                                                                 İt ürür kervan yürür

                                               resim


Ara
Cevapla
Teşekkür tarafından verilen:
#5
Köylü karıştırma hiç o mevzuları derin ve karışık konular.ah ulen gene sinirlendim şimdik biroluda gürcanıda diticem .neyse boşver şunları uymayım şeytana

Bu birol denen adamın yapamıyca sahtekarlık yok.adam neyidüğü belirsiz isimsiz sıfatsız kompser takıp klima satıyor.tamire gelen klimaların içini boşaltıyor çöp dolduruyor.neyse utanır belki şimdilik fazka yazmayayım.bu adamı kimse benim kadar tanıyamaz
Diğer Foruma Giden Buraya Gelmesin. Tıklayın

klimalarımızda mutlaka kurulumda vakum yaptırmayı es geçmeyelim.

Ara
Cevapla
Teşekkür tarafından verilen:
#6
horg horg hurg horg gırrık vırg vırgg
hırg horg hırg
resim
Ara
Cevapla
Teşekkür tarafından verilen:
#7
bu çakal her şeyi yapar. satar kullanılmış klimada satar her boku yer bu .

(31-01-2017, Saat: 22:47)Xxxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: resim
http://i.hizliresim.com/8PyQ7Q.png
bu resmiki bize inatla tekrar yayınladıysa her bok beklenir bundan.

bak şimdide gene P desing meslelerini öne çıkartıyor forumunda neymiş p design düiüş alınınca klima düşük btu oluyormuış karaktersiz aşağılık domuz.
p design konusunda Afo bile uydurmaca olduğunu söylüyor.

ulan haierin pezosu yüksekti değilmi ama hem ısıtmada zorlanıyordu hemde çok yakıyordu.
şimdide tutmuş lg titan alın diyor neymiş pzeosus yüksekmiş.

bak ghost bu çakalla belki okumusşundur hepsini sildi o yazıların benimde firefoxu revo ununist. letam silme salaklığımda bir çok yer imim kayboldu.

orda bir geneç arkadaş vardı nickini unuttum ama sonu 45 le bitiyordu nickinin.  çocuğu tanırım çok daha önceden dhdeen beri. bilmeden ben günaha bile girdim bu göt mbirolun yüzünden.

bu lavuk bir ara mideayı kötüler dururdu sonra 75 serisi klimalrı mideaya yaptırınca midea altın oldu. twin deneyde beceremez twinG derdi hanzo (dil eleştrisi yapmıyorum kimse yanlış anlamasın haddimde değil Türkçeyi kimsede tam konuşamaz.  o diksiyon garibesi kerro dilinin döndüğü gibi yazarken benle diksiyon konusunda klavyemin iyi olamadığından yani kullanmayı romatizmadan dolayı beceremediğimden dolayı.  mal bulmuş mağribi gibi diksyonumla özdeşletirip tartışmaya girdiği için çakıyorum ona. ulan ben halkla ilişkiler uzmanıyım be kaç tane eleman yetiştirdim. hemde bu konuda tam çekrdekten gelme alaylı olarak başladım bu işe yıllarca ekmek yedim. Allahın malı benle kafa yapıcak aklınca. bak mesela benle kafa yapıcak dedim ya... yapıcak olmayacak. doğrusu yapacak olacak.. ama yapıcak olarak dil istanbul Türkçesi olmuştur. hep kızarım ya alacam yapacam edecem diye bir birşey yoktur madem Türkçeyi bozduk en azından kibar olanını kullanalım alıcam yapıcam edicem gibi. gelsin burnuna halka takıp oynatayım ibneyi. ulan komedi oldu ya. bir gün konuşuyoruz kendisni övüyor kör manyak. neymiş arkadaşları senin yazını fake girsende tanıyoruz Türkçeyi düzgün kullanıyorsun diyormuş. dhde yeni bir konu gördüm geçen gün klima soruyor başka laıcak olanlar içinde... İiii olurmuş yok arkadaşlar böyel bir şey ya. Haluk denen diz karakteri yapacam edewcem derdi milleti güldürmek için internet diline dönüştü yetmiyormuş gibi birde böyle iii zartzur gibi konuşmalar çıktı iğrençlikten başka bir şey değil. dhde bu tarzda konuşanalr bana bir şey sormasın diye imza bile oluştırduydum. öyle boktan birşeyki cepteki klavyeler bile otomatik tanımlıyor galiba bu iğrençlikleri bazan gözüme ilişiyor tam incelmesemde. )

neyse bu twing kerrosu bu 75 serilerini okadar övdüki ben bile niyetlendiğim için o 45 nickli arkadaşda önerdim oda sonra almış. her neyse ben bir gün kara verdim dedim bitanede ben alayım 75 serisi len. bana nedese iyi ya gönderidm ama sonradan kavaga ederiz senle klima çok çabuk kısyor soğutmuyor ısıtmıyor. sen canımı okursun benim dedi. ulan ibne sana uyup bir çok kişye önerdim dedim. siktir et benden alan olduysa ben gider sensör ayarı yaparım dışarı çıkartırım sensörü vs zart zurt.

gel zaman git zaman bu 45 nickli arkadaş onun forumd yazı yazdı bu göt ne dedi .. özelden görüşelim dedi ozaman bende çaktım lafı neden özel çekiyorsun adamı dedim.

neydi 75 serisi klimalar. Toshibanın pkvp kompresörüymüş yalanın sikeyim senin şimdide lgdeki kompresöre pkvp kompresörü diyor pkkcı göt. pdesing girsin kıçına   Bansign

bu adi adam millete bozuk klimayı satarken Bonzai çektiriyor sattığı garibanlara heralde.

resim
        _______________________________

Diğer Foruma Giden Buraya Gelmesin. Tıklayın

Özür dileyerek tavsiye vs konulara devamlı cevap yazamıyorum.
Dikkatimi çeken konuya yazdıysam.
Acilen peşinden 2. soruya cevap yazmaya her zaman sağlığım ve vaktim olmuyor.

http://klimatavsiyeforumu.10tl.net/


http://klima-forumu.1111995.n5.nabble.com/


                                               Köpekler çekemiyor diye Atları öldürmezler.

                                                                 İt ürür kervan yürür

                                               resim


Ara
Cevapla
Teşekkür tarafından verilen:
#8
(19-07-2017, Saat: 13:18)9köy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu çakal her şeyi yapar. satar kullanılmış klimada satar her boku yer bu .

(31-01-2017, Saat: 22:47)Xxxx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: resim
http://i.hizliresim.com/8PyQ7Q.png
bu resmiki bize inatla tekrar yayınladıysa her bok beklenir bundan.

bak şimdide gene P desing meslelerini öne çıkartıyor forumunda neymiş p design düiüş alınınca klima düşük btu oluyormuış karaktersiz aşağılık domuz.
p design konusunda Afo bile uydurmaca olduğunu söylüyor.

ulan haierin pezosu yüksekti değilmi ama hem ısıtmada zorlanıyordu hemde çok yakıyordu.
şimdide tutmuş lg titan alın diyor neymiş pzeosus yüksekmiş.

bak ghost bu çakalla belki okumusşundur hepsini sildi o yazıların benimde firefoxu revo ununist. letam silme salaklığımda bir çok yer imim kayboldu.

orda bir geneç arkadaş vardı nickini unuttum ama sonu 45 le bitiyordu nickinin.  çocuğu tanırım çok daha önceden dhdeen beri. bilmeden ben günaha bile girdim bu göt mbirolun yüzünden.

bu lavuk bir ara mideayı kötüler dururdu sonra 75 serisi klimalrı mideaya yaptırınca midea altın oldu. twin deneyde beceremez twinG derdi hanzo (dil eleştrisi yapmıyorum kimse yanlış anlamasın haddimde değil Türkçeyi kimsede tam konuşamaz.  o diksiyon garibesi kerro dilinin döndüğü gibi yazarken benle diksiyon konusunda klavyemin iyi olamadığından yani kullanmayı romatizmadan dolayı beceremediğimden dolayı.  mal bulmuş mağribi gibi diksyonumla özdeşletirip tartışmaya girdiği için çakıyorum ona. ulan ben halkla ilişkiler uzmanıyım be kaç tane eleman yetiştirdim. hemde bu konuda tam çekrdekten gelme alaylı olarak başladım bu işe yıllarca ekmek yedim. Allahın malı benle kafa yapıcak aklınca. bak mesela benle kafa yapıcak dedim ya... yapıcak olmayacak. doğrusu yapacak olacak.. ama yapıcak olarak dil istanbul Türkçesi olmuştur. hep kızarım ya alacam yapacam edecem diye bir birşey yoktur madem Türkçeyi bozduk en azından kibar olanını kullanalım alıcam yapıcam edicem gibi. gelsin burnuna halka takıp oynatayım ibneyi. ulan komedi oldu ya. bir gün konuşuyoruz kendisni övüyor kör manyak. neymiş arkadaşları senin yazını fake girsende tanıyoruz Türkçeyi düzgün kullanıyorsun diyormuş. dhde yeni bir konu gördüm geçen gün klima soruyor başka laıcak olanlar içinde... İiii olurmuş yok arkadaşlar böyel bir şey ya. Haluk denen diz karakteri yapacam edewcem derdi milleti güldürmek için internet diline dönüştü yetmiyormuş gibi birde böyle iii zartzur gibi konuşmalar çıktı iğrençlikten başka bir şey değil. dhde bu tarzda konuşanalr bana bir şey sormasın diye imza bile oluştırduydum. öyle boktan birşeyki cepteki klavyeler bile otomatik tanımlıyor galiba bu iğrençlikleri bazan gözüme ilişiyor tam incelmesemde. )

neyse bu twing kerrosu bu 75 serilerini okadar övdüki ben bile niyetlendiğim için o 45 nickli arkadaşda önerdim oda sonra almış. her neyse ben bir gün kara verdim dedim bitanede ben alayım 75 serisi len. bana nedese iyi ya gönderidm ama sonradan kavaga ederiz senle klima çok çabuk kısyor soğutmuyor ısıtmıyor. sen canımı okursun benim dedi. ulan ibne sana uyup bir çok kişye önerdim dedim. siktir et benden alan olduysa ben gider sensör ayarı yaparım dışarı çıkartırım sensörü vs zart zurt.

gel zaman git zaman bu 45 nickli arkadaş onun forumd yazı yazdı bu göt ne dedi .. özelden görüşelim dedi ozaman bende çaktım lafı neden özel çekiyorsun adamı dedim.

neydi 75 serisi klimalar. Toshibanın pkvp kompresörüymüş yalanın sikeyim senin şimdide lgdeki kompresöre pkvp kompresörü diyor pkkcı göt. pdesing girsin kıçına   Bansign

bu adi adam millete bozuk klimayı satarken Bonzai çektiriyor sattığı garibanlara heralde.

resim
Diğer Foruma Giden Buraya Gelmesin. Tıklayın

klimalarımızda mutlaka kurulumda vakum yaptırmayı es geçmeyelim.

Ara
Cevapla
Teşekkür tarafından verilen:


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Klima Tavsiyesi 2017 Sota 1,824 183,064 4 saat önce
Son Yorum: bozdem
  Klima Elektrik Tüketimi aliveli78 91 17,953 04-09-2017, Saat: 21:38
Son Yorum: ruzgar
  Resimdeki ofisime uygun klima? sevketm 19 491 26-08-2017, Saat: 10:38
Son Yorum: bozdem
  Demirdöküm Klima ozanymk 7 222 23-08-2017, Saat: 20:24
Son Yorum: t.taha
  Klima tavsiyesi -YANIYORUK - ADANA- Mazenidd 1 374 26-07-2017, Saat: 06:13
Son Yorum: ghostkiller1

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi